İskenderunlu Muay Thai Sporcusu Nuhdem Yıldız, Avrupa 2.si Oldu

Serdar Keskin Fight Club öğrencisi Muay Thai Milli Takım Sporcusu Nuhdem Yıldız, katıldığı Avrupa Muay Thai Şampiyonasında Avrupa 2.si oldu. Elde edilen başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kulüp Yöneticisi Hülya İlbeyi, kalitelerinden ödün vermediklerini belirtti.

Daha önceden Raks Spor Kulübü olarak katıldıkları şampiyonalarda yeni isim ve yeni vizyon ile bundan sonra Serdar Keskin Fight Club olarak faaliyette bulunacaklarını söyleyen Kulüp Yöneticisi Hülya İlbeyi, “13-20 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Muay Thai Avrupa Şampiyonasına Milli Sporcumuz Nuhdem Yıldız, alt genç 71 kg. bayanlarda ortaya koyduğu başarılı performansının sonunda Avrupa 2. si oldu. Sporcumuzu canı gönülde kutluyoruz. Bu başarı ülkemiz, ilimiz ve İskenderun içinde ayrı bir gurur vericidir. Kulüp olarak bugüne kadar katıldığımız tüm şampiyona ve turnuvalarda mutlaka iyi dereceler elde etmişizdir. Kulüp olarak kalitemizden ödün vermiyoruz. Biz her zaman için çocuklarımızın arkasında olduk, ileri dönük kararlarında da sonuna kadar her zaman için yanlarındaydık ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sporcularının emeğinin hakkını aldığını söyleyen Kulüp Antrenör ve aynı zamanda Muay Thai Milli Takım Antrenörü olan Serdar Keskin’de, “Sporcumuz Nuhdem Yıldız’ın derece yapacağından hiç şüphemiz yoktu. Nitekim de bizi yanıltmadı ve Türkiye birinciliğinin ardından Avrupa 2. oldu.  Bu başarıdan dolayı sporcumuzu kutluyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.