Abdullah Sayek Anadolu Lisesi Futbol Takımı İlk 8’e Girdi

Liselerarası futbol şampiyonasında ilk 8’e kalan İskenderun Abdullah Sayek Anadolu Lisesi Futbol takımı, antrenör ve okul idarecileri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Elde edilen başarıdan ötürü genç sporcuları ve teknik heyeti kutlayan İTSO Başkanı Yılmaz, Türkiye finallerine katılmalarının gurur verici olduğunu belirtti.  

İskenderun Abdullah Sayek Anadolu Lisesi futbol takımı Antrenörü Sercan Kızılnar, okul idarecileri ve iş insanı Hasan Emir genç futbolcularla birlikte ziyarette yer alırken, günün anısına İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaza takımlarının 10 numaralı forma ve çiçek takdiminde bulundular. İskenderun Abdullah Sayek Anadolu Lisesi Futbol takımı müsabakalarda rakiplerini eleyerek, birinci oldu ilk 8 takım arasına girmeyi başardı ve 9-13 Mart tarihleri arasında Rize’de düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, şampiyon futbolcuları tebrik ederek, “Başarı elde etmek için disiplin, planlı çalışma azim ve gayret çok önemlidir. Ben de sizler gibi sporcuydum ve uzun yıllar futbol oynadım. Şehrimizden şampiyon olarak Türkiye finallerine katılmanız gurur verici. Sizlere başarılar diliyorum ve çok iyi yerlere geleceğinize inanıyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.