Akdeniz Gündem Haber Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Yayın hayatına yeni başlayan Akdeniz Gündem haber portalı, Hatay ve Bölgenin gündemini okuyucularına ulaştırıyor. Haber sitesi Hatay ve Bölgesinde yaşanan gelişmelerin yanı sıra ülke genelinde meydana gelen olaylar ve alınan kararlar hakkında son dakika gelişmeleri ve gündemi tüm okuyucu ile buluşturmayı hedefliyor.

Akdeniz Gündem Haber Ajansı haber portalı okuyucuların gündemden haber almasına imkân sağlarken, gelişmeleri; gündem, ekonomi, eğitim, magazin, dünya, sağlık, yaşam ve kültür sanat başlıkları altında yayınlayacak.

Bunun dışında haber portalında anlık haberler, yapılan önemli röportajların paylaşımını da yapılacak. Sayfada aynı zamanda son dönemde yaşanan koronavirüs salgınına dair alınan kararlar ve yaşanan gelişmeler paylaşılacaktır.

Akdeniz Gündem Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Ersan Çalışkan “Tarafsız, doğru ve ilkeli bir anlayış ile çıktığımız bu yolda, Hatay ve bölgenin sorunlarını olumlu yönde daha ileriye taşımak ve faydalı olabilmek için, tüm gücümüz ile çalışacağız. Takipçilerimiz, Hatay bölgesinin tüm haberlerine www.akdenizgundem.net adresinden ulaşarak, gündem, yaşam, politika, eğitim, kültür sanat, sağlık ve spor ile ilgili haberleri doğru ve hızlı bir şekilde okuyabileceklerdir. Tüm takipçiler sosyal medyadan ve mobil cihazlardan da takip edilebileceklerdir” diye belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.