Arsuz Kaymakamı Gökpınar Hastane İnşaatında İnceleme Yaptı

Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar ilçesinde yıllardır büyük bir eksikliği giderecek olan ve kısa sürede önemli aşama kaydedilen Devlet Hastanesi inşaatını yerinde inceledi.

Kaymakam Hacı Hasan Gökpınar, yapımı devam eden 50 yataklı Arsuz Devlet Hastanesi inşaatında incelemeleri sırasında İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün, Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz Koordinatörü Edip Kaynar, Belediye İmar Müdürü Özgür Murat ile AK Parti İlçe Başkanı Bünyamin Nal da eşlik etti.

Türkiye’nin en geniş mücavir alanına sahip ilçeler arasında bulunan Arsuz’un yıllardır özlemle beklenen sağlık sorunlarına yerinde cevap verecek olan Devlet Hastanesi inşaatının geldiği noktayı yerinde inceleyen Kaymakam Gökpınar yüklenici firma yetkilisine hastane inşaatında tespit edilen eksiklikleri belirtti, en kısa sürede tamamlanmasını istedi.

Kaymakam Gökpınar 50 yataklı, 12.349 metrekare kapalı alana sahip olacak Devlet Hastanesinin inşaatının hızla devam ettiğini belirterek, en kısa sürede Arsuzlu vatandaşların hizmetine sunulması için gayretle çalışıldığını ifade etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.