Arsuz’da Zakkum Hayranlarını Coşturdu

Ünlü Rock grubu Zakkum, Arsuz Belediyesi tarafından düzenlenen konserde hayranlarıyla bir araya geldi.

Pandemi kısıtlamalarının kalkması ve normalleşmeye girilmesinin ardından, Arsuz Atatürk Kent Meydanı’nda ilk konser gerçekleşti.

Konsere, Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Belediye meclis üyeleri, sponsor iş insanı Sedat Şahin, Sivil toplum kuruluş temsilcileri ve binlerce hayranı katılım sağladı.

Gençlerin sevdiği Ünlü Rock gruplarından Zakkum sahneye çıkmasıyla muhteşem konser başladı. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Zakkum grubu, konser alanını dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Hepimiz bildiği gibi Pandemi süreci çok zorlu geçti. Bu dönemde zorluklara hep birlikte katlandık. Tedbirleri elden bırakmayacağız ve sağlığımıza dikkat edeceğiz, İnşallah nice konserlerde daha birlikte olacağız. Bu konserin oluşmasında bize katkı sunan, burada aramızda olan Hatay Milletvekili Suzan Şahin’e sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Şahin grubuna ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hatay Milletvekili Suzan Şahin, “Yaklaşık iki yıl süren bir zorlu Pandemiden geçiyoruz. Bu gibi etkinliklerde devam etmesi adına tedbirlerimizi alalım maskelerimizi takalım. Aksi durumda yeni bir oluşumla her şey yeniden kesilir. Zakkum grubuna çok teşekkür ediyorum. Uzun bir aradan sonra gençlerimizin enerjisi ile birleştiniz, güzel bir enerji kattınız” diye belirtti.

Konuşmaların ardından, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, müzik grubu Zakkum’a çiçek takdiminde bulundu ve konsere katkılarından dolayı Hatay Milletvekili Suzan Şahin’e plaket takdim etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.