Başkan Güven; “Önceliğimiz, Huzuru ve Rahatı Sağlamak!”

Arsuz Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre çalışmalar yapıldığını altını çizen Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, olağan üstü durumlarda 24 saat aralıksız hizmet verdiklerini belirtti.

Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerle, bünyesi dahilindeki  çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Fen işleri ekipleri yol açma, büz boru döşeme, menfez yapımı, parke taşı ve asfalt yama çalışmaları, parklarda bulunan oyun gruplarının bakımları, tıkanan menfez ve kanalların temizliği vs. gibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise; menfez ve kanal, moloz temizliği, sokak ve caddelerin süpürülüp temizlenmesi, mıntıka ve sahil temizliği, tırpanla temizlik ve çalı çırpının toplanması gibi birçok çalışmayı da gerçekleştiriyor. 

Arsuz Belediye Başkanı Güven, “Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birçok alanda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor. İlk iş olarak mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Aciliyet durumuna göre öncelik sıralaması yapıyoruz ve çalışmalara hemen başlıyoruz. Olağan üstü durumlarda 24 saat aralıksız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın başta sağlığı olmak üzere, huzuru ve rahatını sağlamaktır” diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.