Başkan Yardımcısı Bolat; “Şampiyonluk Kupasını Amanosların Tepesine Ellerimle Dikeceğim!”

Ligde bir maç fazlası ile liderliğini sürdüren Turuncu-Mavili ekip İskenderun Spor’un Kulüp Başkan Yardımcısı Melike Özdemir Bolat, kulüp olarak gerek kendi içimizde gerekse taraftarlarımızla şampiyonluk kenetlendiklerini, sezon sonunda da şampiyonluk kupasını Amanosların tepesine elleriyle dikeceğini belirtti.

TFF 3. Lig 2. Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren İskenderun Spor’un üst üstte aldığı seri galibiyetlerle grupta lider durumda bulunması Turuncu Mavili Camiada adeta bayram havası yarattı. Takımın her maçında eşi Refik Bolat ile birlikte takımını yalnız bırakmayan İskenderun Spor Kulüp Başkan Yardımcısı Melike Özdemir Bolat, verdikleri yoğun destekten dolayı cefakar taraftarlara, güzel futbol sergileyen futbolculara ve takımı hazırlayan teknik heyete teşekkür etti.

Başkan Yardımcısı Melike Özdemir Bolat, Siirt İl Özel İdaresi Spor karşısında alınan galibiyetin ardından yaptığı açıklamada, “Yönetimimizle, teknik heyetimizle, taraftarlarımızla ve futbolcularımızla el birliği içerisinde şampiyon olmak için çok çaba harcıyoruz, harcamaya da devam edeceğiz. Ligin sonunda ipi göğüsleyen İskenderun Spor olacaktır. Bu şampiyonluk kupasını Amanosların tepesine taraftarlarımızın yanında ellerimle dikeceğim” diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.