Çalınan Malzemeler Sahibine Teslim Edildi

Arsuz ilçesinde bulunan bir fabrikada dün yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak emniyet görevlilerince başlatılan soruşturma neticesinde olayla ilgisi olduğu tespit edilen 4 şahsı yakalayarak gözaltına alındılar.

Edinilen bilgiye göre, Arsuz Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan bir fabrikada dün meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak emniyet müdürlüğü görevlilerince iş yerinden hırsızlık şüphelilerinin yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesine yönelik yapılan çalışmalarda olayın şüphelileri İ.E., A.H., M.K. ile A.B. İskenderun Esentepe mahallesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Hırsızlık malzemesi olarak; 1 adet 2500KW jeneratör, 1 adet fırınlı ocak, 1 adet mini fırın, 1 adet sanayi tipi tüp, 1 adet ev tipi tüp, 1 adet dalgıç motoru, 1 adet sanayi tipi davlumbaz, 1 adet 1×1 mt. sac muhafaza, 1 adet mutfak evyesi, 10 adet sanayi tipi krom fırın tepsisi, 2 adet sac inşaat kalıbı ve 4 adet hamur leğeni ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak gözaltına alınan şahıslar hakkında adli işlem yapılmış, çalınan malzemeler müştekiye teslim edilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.