Home Genel Gelecek Partisi Gücüne Güç Katıyor!

Gelecek Partisi Gücüne Güç Katıyor!

Gelecek Partisi Gücüne Güç Katıyor!

Partiye katılım töreninde Gelecek Partisi İskenderun İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve partililer İskenderun Atlı Spor Kulübünde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Patiye katılan 69 yeni üyeye rozetlerini takan İlçe Başkanı Yılmaz, iktidarı zayıflatmak için değil, iktidar olmak için mücadele verdiklerini belirtti.

Kahvaltılı programda konuşan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Yılmaz, zirve şehir olarak adlandırdığı İskenderun’un çok önemli bir değer olduğunun altını çizerek, “Gelecek Partisi yarınlar için lider parti olacak. İstikrarlı bir sürece yürüyebilmek adına tek alternatif  Gelecek Partisidir. Geleceğin lider partisiyiz ve ülkeyi yönetme noktasında Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun projeleri ile iktidara geleceğiz. Anadolu’nun bağrından yeni bir sese ihtiyaç var. Biz iktidarı zayıflatmak için ortaya çıkmadık, iktidar olmak için mücadele veriyoruz. İskenderun genelinde partiye katılımın çok iyi olduğunu belirten Başkan Mehmet Yılmaz, bu konuda emeği geçen tüm partili arkadaşlarına teşekkür etti.

Konuşmanın ardından Gelecek Partisine üye olan  69 katılımcıya parti  rozetleri  takıldı. Basın Mensupları ile bir süre sohbet eden Yılmaz, Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun diyerek toplantıya son verdi. Toplantıya Tele Konferans ile katılım gösteren Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Basın Mensuplarının zor şartlar altında çalıştığına değinerek 10 Ocak Çalışan  Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.