İskenderun Belediyesi, Vatandaşların Taleplerini Dikkate Alıyor!

Vatandaşların istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye olarak bir yandan mevcut yolları düzenlerken, ihtiyaç duyulan yerlere de yeni yollar açtıklarını belirtti.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akarca, Kavaklıoluk ve Sakarya Mahallesinde ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talepleri hızla değerlendiren Belediye ekipleri, bir yandan mevcut yollarını düzenlerken ihtiyaç duyulan yerlerde de yeni yollar açmaya devam ediyor. Ekipler ayrıca yol genişletme, reglaj ve düzenleme çalışmaları da yapıyor.
Yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kent genelinde şu ana kadar birçok yeni yol açmıştık. İmar planında yer alan yolları açıyoruz. Bunun için ulaşımı güvenli, kaliteli ve akıcı hale getirmek, trafiği rahatlatmak için yeni yollar yapmaya özen gösteriyoruz.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bundan sonra da vatandaşlarımız istekleri doğrultusunda çalışmalarına devam edecek. Düzenlemesi yapılan yollara sıcak asfaltta dökülecek. Nerede bir ihtiyaç varsa belediye olarak oraya hizmet götürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çevre sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek, İskenderun Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.