İskenderun Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne Nebil Özdemir Atandı

İskenderun’da babasının uzun yıllar müdürlük yaptığı İlçe Halk Kütüphanesi’nde 13 aydır vekâleten yürüttüğü Müdürlük görevine, Nebil Özdemir asaleten atandı.

İskenderun’da İlçe Halk Kütüphanesini yaklaşık yarım asırdır kullananların yakından tanıdığı ve 2004 yılına kadar 28 yıl müdürlük yapan Mehmet Özdemir’in oğlu Nebil Özdemir de baba mesleğini seçerek okulunu okudu, 2009 yılında İskenderun’a ataması yapıldı.

Kütüphanecilik kültürünü doğduğu günden itibaren alan, içerisinde büyüyen Nebil Özdemir, babası Mehmet Özdemir’in yolunda ilerledi. Düzgün kişiliği, disiplinli ve başarılı çalışmaları takdir gördü, göreve getirildiği 13 aydır İlçe Halk Kütüphanesinin Müdürlüğünü vekâleten yürütüyordu.

İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne asaleten atanan genç, başarılı bürokrat Nebil Özdemir “Doğduğum günden 2004 yılına kadar babamın 28 yıl müdürlüğünü yaptığı ve ömrünü adadığı, annemle tanıştığı, içinde doğduğum, büyüdüğüm, çocukluğumdan bu yana her biriminde her kademesinde severek çalıştığım, 2009 yılında atandığım ve son 13 aydır vekâlet ettiğim İskenderun Halk Kütüphanesi’ne müdür olarak atanmış bulunmaktayım. Ne mutlu bana ki, doğup büyüdüğüm memleketimde böyle bir görev nasip oldu” diye belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.