İskenderun Yener Eğitim Kurumları 5. Şubesinin Açılışını Yaptı

Hatay İskenderun Mustafa Kemal mahallesinde hizmet verecek olan Yener Eğitim Kurumları Yeni Kurs Merkezi 5. Şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu, yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler, veliler ve konuklar katıldı.  

Açılış kurdelesi kesimi öncesi açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Açılacak bu işyerinin önce şehrimize, sahiplerine, öğrencilerine olmak üzere herkese hayırlı olsun. Bir eğitim yuvasının açılışında bulunduğumuz İskenderun, her geçen gün yeni işyerlerinin açıldığı özel bir ilçe, Belediye başkanı olarak bundan son derece memnuniyet duyuyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından hizmete giren kurumu gezen protokol, Yeni Kurs Merkezinden eğitim hizmeti alan öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.

Yener Eğitim Kurumları Kurucu Ortaklarından Adnan Yener, Yener Eğitim Kurumunun 5. Şubesini açtıklarını belirterek “Dört tane yerde daha şubemiz bulunuyor. Toplamda bine yakın öğrencimiz, yüze yakın öğretmenimiz, 20-25 civarında da ön büro hizmetli çalışanımız var. Bizim için en mutluluk verici önemli olan çocuklarımızın aldığı eğitim, bu yönde ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Umarım daha da iyi şeyler yapacağız biz” diye konuştu.     

Açılış kurdele kesiminin ardından protokol, davetliler ve vatandaşlar, kurs merkezini gezerek yetkililerden bilgiler aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.