İskenderunspor’a Fatih Tosyalı’dan 100.000 Lira Destek

TFF 3. Lig ikinci grupta mücadele edecek olan İskenderunspor A.Ş.’ye Belediye Başkanı Fatih Tosyalı 100 bin lira bağışta bulundu.

Geçen sezon play-off yükselme final maçlarında ikinci lig kapısından dönen ve ortaya koyduğu güzel futboluyla tüm yurtta futbol severlerin ilgi odağı olan İskenderunspor A.Ş. Türkiye’de yeni bir yapılanma örneği göstererek geleceğe yatırımlarıyla dikkat çekiyor.

 Turuncu-mavili Kulübün Başkanı Hakan Bolat, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden sonra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da desteğini alarak TFF 3. Ligi 2. Grupta yeni sezona büyük bir moral ve motivasyonla giriyor.

 Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ı ziyaret etti. Futbol Kulübünün çalışmaları hakkında bilgiler alarak sportif konularda fikir alışverişinde bulundu.

 İskenderunspor A.Ş.Kulüp Başkanı Hakan Bolat, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın altyapıya destek amacıyla 100 bin lira bağışta bulunduğunu duyurarak teşekkür etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.