İTSO’da AMON Kimya ve Makine Sanayi Yetkililerine Plaket

‘TOBB Türkiye 100’ yarışmasında en hızlı büyüyen 15. Şirket olarak gösterilen AMON Kimya ve Makine Sanayi Şirketine nezaket ziyareti gerçekleştiren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, şirket yetkililerine plaket takdim etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Vodofone Business sponsorluğunda, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile TOBB ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB-ETÜ) iş birliğinde gerçekleştirilen 7. Dönem ‘TOBB Türkiye 100’ yarışmasında bölgemizde faaliyet gösteren AMON Kimya ve Makine Sanayi en hızlı büyüyen 15. şirket olarak gösterdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu ve Genel Sekreter Figen Gül Dönmez ile birlikte AMON Kim-Makina Satış ve Pazarlama müdürü Necmettin Özsüren, babası Mehmet Özsüren ve şirket yetkilileri ile bir araya geldi.

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Bölgemizde ticari faaliyetlerini sürdüren üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Güzide şirketlerimizden biri olan AMON Kimya ve Makine Sanayi, alanında insanlarımıza iş ve istihdamın yanı süre bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlaması ve bunu da en hızlı büyüyen şirketler arasında ilk sıralarda yer almasını İTSO olarak öğrendik ve çok mutlu olduk. Bu vesile ile AMON Kimya ve Makine Sanayi yönetimini tebrik ediyoruz” diyerek, kendilerine plaket takdim etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.