İTSO’da Okul Öncesi Kurumların Sorunları Ele Alındı

Kreş ve Anaokulları kapsayan okul öncesi kurumlar ile istişare toplantısı gerçekleştirerek sorunlarını ele alan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent hakkı Yılmaz, sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde kreş ve anaokulları kapsayan okul öncesi kurumların sorunlarının ele alındığı istişare toplantısına, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman, MEB Özel Öğretim Şube Müdürü Mustafa Ocakoğlu, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Kreş ve Anaokulu sahibi ve yöneticileri katıldılar.

Toplantı öncesi konuşan İTSO Başkanı Yılmaz, kreş ve anaokulları kapsayan okulöncesi kurumlarımızın sorunları ve çözümü için bu gün bir araya gelmiş bulunuyoruz. Odamız tarafından meslek gruplarını ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerileri raporlar ve resmi yazılar halinde ilgili kurum ve kuruluşlara bildirilmekte ve gerekli takipler yapılmaktadır. Oda olarak tüm üyelerimizin sorunlarını dinliyor, bunları rapor haline getiriyor ve en yetkili mercilere iletiyoruz. Bu gün burada kreş ve anaokulu sahibi ve yöneticileri ile bir aradayız. Sorunlarınızı tek tek dinleyerek çözümü için elimizden geleni yapacağız. Sizlerin sorunları ile ilgilenen Sosyal Hizmetler Müdürümüz Yılmaz Balaman ve MEB Özel Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa  Ocakoğlu’da burada.  Bu toplantımızın sorunların çözümüne vesile olmasını diliyorum” diye konuştu. Toplantıda, Kreş ve Anaokulu yetkilileri sorunlarını anlatma imkanı buldular ve toplantı karşılıklı soru cevap şeklinde son buldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.