MEHMET GÜNGÖR’DEN YENİ YIL MESAJI

HAK – İŞ Konfederasyonu Hatay İl Başkanı ve Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör yeni yıl mesajı yayınladı.

Mehmet Güngör sosyal medya hesabından yayınlamış olduğu yeni yıl mesajında Hayatımızda bıraktığı acı hatıralar, ülkemiz ve dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken iyilik ve güzellik beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Bölgemizde yaşanılan deprem sonrası acılarla dolu bir yıl yaşadık, başta deprem şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı olanlara acil şifalar diliyorum.

2024 yılının geçmiş yıllardan daha huzurlu ve güzel geçmesini başta Filistin ve Gazze olmak üzere tüm dünyadaki mazlumlara yönelik vahşetin son bulmasını temenni ediyorum.

2024 yılının ülkemizde, bölgemizde, ilimizde ve tüm dünyada acıların yaşanmadığı sendikaların özgürlüğünün önündeki engellerin kaldırıldığı huzur ve esenliğin hakim olduğu bir yıl olması temennisiyle tüm gönül dostlarımı saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.