‘Off-Road Şenliği’ Yarışlarında Arsuz Off-Road Kulübü’nden Mehmet Uzun Derece Kazandı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen 2. Uluslararası Macera Off-Road Yarışları vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin yanı sıra 4 farklı ülkeden 70 şehirden takımlarının katıldığı Off-Road yarışları nefes kesti.

Palandöken Dağı’nda toplanan birbirinden ilginç Off-Road araçları zorlu parkurları geçmeye çalıştı. Pilotlar ve copilotlar engebeli yollarda ve açılan çukurlarda araçları ile nefes kesen gösteriler yaptı.

Hatay Arsuz Off-Road Kulübünden Mehmet Uzun S5 Extrem klasmanında 3. olarak dereceye girdi.

Yarışlarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.

Erzurum Macera OffRoad Kulübü Başkanı Lokman Toptaş; “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz oyunlarımıza 70 ilden 230’un üzerinde aracımızla mücadele etmekteyiz. Çok coşkulu bir atmosferde kıyasıya mücadeleler izledik. 1900 metre uzunluğundaki pistimizde takla atan, çamura batan araçlarımız oldu. Nefes kesen gösteriler oldu. Tüm katılan sporcuları tebrik ediyorum emeklerine sağlık” diye belirtti.

Arsuz Off-Road Kulübü’nden S5 Extrem klasmanında 3. olarak derece alan Mehmet Uzun “Burada olmak güzel ve bu adrenalin yaşamak heyecan verici. Bizim açımızdan güzel bir yarış oldu. Zorlu bir etaptan iyi mücadelede verdiğimizi düşünüyorum, emeği geçen herkese ve dereceye giren sporcu arkadaşlara teşekkürler” diye belirti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.