Türkiye Şampiyonasına Çetillik Ortaokulu İmzası

Ortaokullar arası Türkiye Küçük Kız Voleybol şampiyonasında Arsuz Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı, Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı. Başarılarına bir yenisini daha eklemek isteyen Arsuz Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı, emin adımlarla ilerleyerek Türkiye şampiyonluğunu Arsuz’a getirme hedefi içerisindeler.

İlimizi ve Arsuz’u temsilen Kahramanmaraş ilinde gerçekleştirilen Türkiye Küçük Kız Voleybol şampiyonası grup maçlarında temsil eden Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı, üstün bir başarı ortaya koyarak Adana’yı 2-0, Malatya’yı 2-0 ve Gaziantep’i 2-1’lik skorlarla rakiplerini tek tek eledi. Grup maçları sonunda adını Türkiye Yarı Finallerine yazdırmayı başaran Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımında haklı bir gurur var. Geleceğin voleybolcuların hedefinde Türkiye Şampiyonluk kupasını Arsuz’a getirmek var.

Başarıda emeği geçen geleceğin voleybolcularına ve beden eğitimi öğretmenlerine tebrikler yağıyor. Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, “Kahramanmaraş’taki Türkiye Finalleri Grup Maçlarında, grup birincisi olan ve Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazanan Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımımızı tebrik ediyor, çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi. Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez’de “Çetillik Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı, Kahramanmaraş ilinde yapılan müsabakalarda Adana’yı 2-0, Malatya’yı 2-0 ve Gaziantep’i 2-1 yenerek grup birincisi olmuş ve Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Takımımızı tebrik eder emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.