Yüz Yüze Eğitim Törenle Başladı

Pandemi tedbirleri nedeniyle uzun zamandır okullardan uzak eğitim yapan öğrenciler 2021-2022 eğitim öğretim yılının sembolik olarak ders başı zilini çalan Kaymakam İskender Yönden İskenderun’da yılı yüz yüze eğitimi başlattı.

İskenderun’da binlerce öğrenci ders başı yaptı. Oruç Reis ilkokulunda temsili tören gerçekleştirildi. Sosyal mesafe ve maske konusunun titizlikle uygulandığı okullara veliler alınmadı.

İskenderun Oruç Reis ilkokulunu ziyaret eden Kaymakam İskender Yönden ile Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, uzun bir aradan sonra okulla buluşan ve bahçede toplanan öğrencileri ders başı ziliyle sınıflara davet etti. Temsili zilin çalınmasıyla öğrenciler öğretmenleri ve sınıflarıyla buluşmanın mutluluğu ile heyecanını yaşadılar.

İskenderun Kaymakamı Yönden ile İskenderun ilçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu, tören yapılan ilkokula iki sınıfa da temsili olarak giderek 2021-2022 eğitim öğretim yılının çocuklara hayırlı olması temennilerini iletti, başarılar diledi, okulların açılışı vesilesiyle de çeşitli hediyeler verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.